O nas

Podstawą naszej działalności dzięki wiedzy oraz doświadczeniu, jest pośredniczenie w realizacji kupna, sprzedaży i zamian nieruchomości (mieszkań, apartamentów, domów, działek oraz obiektów komercyjnych) na rynku wtórnym  jak również pierwotnym w Poznaniu jak i Wielkopolsce.
To, co nas wyróżnia to miłe, życzliwe indywidualne podejście do klienta. Nie pracujemy według ustalonych standardowych schematów wręcz przeciwnie, dbamy o każdego klienta tak jak sami chcielibyśmy być obsłużeni przez agentów nieruchomości. Zachowując przy tym najwyższe standardy. Spróbuj, a się przekonasz. Zapraszamy do współpracy Klientów chcących kupić swoją wymarzoną nieruchomość lub skorzystać z naszego doświadczenia i bezstresowo sprzedać swoje mieszkanie, dom, czy działkę.
Rosnące potrzeby rynku nieruchomości są powodem stałego rozwoju naszej firmy, dlatego też poza typowymi czynnościami pośrednictwa, nasza działalność obejmuje również usługi w zakresie szerzej pojętej obsługi rynku nieruchomości:
•    Doradztwo, konsultację w zakresie nieruchomości
•    Home staging
•    Pozyskiwanie i poszukiwanie dla klientów terenów pod inwestycję
•    Projektowanie i aranżacja wnętrz
•    materiał foto i video, dostępnych kanałów reklamy, analizę grupy docelowej,  itp.) – dla zdecydowanie szybszej finalizacji transakcji.
Dzięki współpracy z notariuszami, indywidualnymi doradcami kredytowymi przeprowadzamy klienta przez cały labirynt zawiłości prawnych, administracyjnych i innych, które można napotkać podczas realizacji transakcji nieruchomościowych.
Skutecznie pomagamy naszym Klientom realizować swoje marzenia.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Jarosław Roszak